Najnowsze wydania

testowa góra

Kolejna edycja Akademii Bezpiecznej Jazdy Fraikin

ABJ logoBezpieczeństwo jazdy i utrwalanie prawidłowych nawyków – pod takim hasłem w ubiegłym roku w Centrum Sobiesław Zasada Bednary odbyło się spotkanie z klientami firmy Fraikin poświęcone poprawie bezpieczeństwa na polskich drogach. Tej jesieni odbędzie się kolejna edycja szkolenia, organizowanego pod nazwą: "Akademia Bezpiecznej Jazdy".

 


Spotkanie odbędzie się 13 września i potrwa dwa dni. Omówione i zaprezentowane w praktyce zostaną techniki prowadzące do doskonalenia jazdy oraz zasady eco drivngu, coraz bardziej popularnego wśród kierowców trendu, prowadzącego do zmniejszenia zużycia paliwa. Jak zapewniają organizatorzy, osoby prowadzące szkolenie zwrócą uwagę na to, jak zastosowanie zaprezentowanych technik może wpłynąć na efektywność transportu i sprawność całej floty.

 

Uczestnicy będą mogli również krok po kroku zapoznać się usługami oferowanymi przez Fraikin. Otrzymają także czas na spokojną wymianę doświadczeń.

 

Partnerami jesiennej edycji spotkania są firmy: Shell, Willis Towers Watson oraz Bridgestone, których przedstawiciele również będą obecni na miejscu.

Udostępnij