Najnowsze wydania

testowa góra

Strefa ciężarowa na Targach Inter Cars

Info Pras Inter Cars Zapraszamy do strefy ciężarowejW czasie zbliżających się XVI Targów Inter Cars, w hali A, na gości wydarzenia czekać będzie strefa ciężarowa, skierowana przede wszystkim do właścicieli tego typu pojazdów oraz pracowników warsztatów, zajmujących się ich naprawą. 

 

 

 

 

Jak mówią przedstawiciele organizatora, wydzielenie strefy ciężarowej jest naturalną konsekwencja działań i stałego rozwoju firmy. Od czasu poprzedniej edycji imprezy, spółka odnotowała dynamiczny wzrost asortymentu ciężarowego w swojej ofercie. Jednocześnie miało miejsce kilka ważnych zmian m.in. w strukturze firmy. Jedną z nich jest oddelegowanie dyrektorów regionów tylko do rynku pojazdów użytkowych. Wcześniej były to stanowiska wspólne również dla rynku osobowego.

 

- Segment ciężarowy został wydzielony, ponieważ są w nim zupełnie inni klienci, którzy mają zupełnie inne potrzeby. W związku z tym zaistniała konieczność stworzenia oddzielnej strefy ciężarowej dla ludzi, specjalizujących się w tej branży. W naszej strukturze sprzedażowej są to też oddzielne siły: oddzielne działy na filiach, oddzielni opiekunowie regionów. Wszystko to jest zrobione stricte pod klienta ciężarowego, więc osobna strefa to konsekwencja tych działań. To także informacja płynąca na zewnątrz o tym, że rozwijamy się na tym rynku bardzo dynamicznie. Jesteśmy w tej chwili liderem w Polsce, ale wiadomo, że targi nie są kierowane tylko do klientów krajowych, ale również do naszych filii zagranicznych i ich klientów. Wydzielenie strefy ciężarowej to dla nich sygnał, że jest to dla Inter Cars obszar ważny i na tyle duży, że należy go oddzielić, by podkreślić jego wielkość i niezależność, a także naszą coraz większą specjalizację – mówi Piotr Nazorek, Dyrektor Działu Produktu RPU w Inter Cars.

 

W ciągu ostatnich 2 lat powstały również Centra Kompetencji Ciężarowej, czyli wyspecjalizowane filie, które zajmują się obsługą klientów z rynku ciężarowego. W całej Polsce jest obecnie ok. 150 tego typu miejsc.

 

XVI Targi Inter Cars odbędą się w dniach 22-24 września 2017 r. na Błoniach PGE Narodowego w Warszawie. Przez 3 dni na odwiedzających czekać będzie ok. 20 000 m kw. powierzchni wystawowej i 200 wystawców. Dodatkową atrakcją będzie Inter Cars Motor Show, którego partnerami są Castrol i Goodyear. W wydarzeniu tym weźmie udział ponad 50 zawodników z różnych dyscyplin motorsportu. W sobotę wieczorem natomiast Inter Cars zaprosi swoich gości na koncert Roztańczony PGE Narodowy. 

 

Udostępnij