Najnowsze wydania

testowa góra

Darmowe szkolenia w Show Car

Info Pras Inter Cars Darmowe szkolenia w Show Car6 września w drogę ruszają pojazdy szkoleniowe Show Car, należące do Inter Cars. Z odbywających się w nich zajęć będą mogli skorzystać mechanicy, naprawiający samochody ciężarowe w kilku miastach Polski

 

 

 

 

Wrzesień to czas, który nierozerwalnie kojarzy się z powrotem do szkolnej ławy. Do zdobywania nowej oraz rozwijania już posiadanej wiedzy zachęca również firma Inter Cars. W tym miesiącu pojazdy szkoleniowe Inter Cars odwiedzą filie spółki w Gorzowie Wielkopolskim, Szczecinie oraz Józefowie.

 

W pierwszym z tych miast Show Car pojawi się w dniach 6-8 września. Do Szczecinie zawita w dniach 12-15 września, natomiast do Józefowa – 26-29 września.

 

W tym czasie mechanicy będą mogli wziąć udział w szkoleniach, obejmujących poniższą tematykę:

  • EDC 17 - nowe czujniki, prawidłowa praca silnika. Diagnostyka układu za pomocą urządzeń diagnostycznych KTS Truck, TEXA.

  • Intarder - zwalniacz firmy ZF. Zautomatyzowane skrzynie biegów - AS 12. Manualne skrzynie biegów 16 S - budowa, zasada działania, diagnostyka, oferta towarowa.

  • Budowa i zasada działania elektro-pneumatycznych układów hamulcowych na przykładzie układu Knorr 2.2 - zasada działania, diagnostyka, komunikacja CAN. Układy oczyszczania spalin Euro 6. Omówienie układu Denoxtronic 2.2, niedomagania układów, diagnostyka, praca na modelach szkoleniowych.

  • Normy emisji spalin od Euro I do Euro VI na przestrzeni lat 1990-2015, badanie czujników NOX, czujników temperatury oraz amoniaku. Alternatory i rozruszniki - weryfikacja uszkodzeń, pomiar oraz diagnostyka.

  • Samodzielna diagnoza możliwych powodów uszkodzenia silnika, uszczelki głowicy oraz naprawa głowicy.

  • Zapobieganie, ochrona silnika i układu paliwowego dzięki odpowiedniej filtracji od Hengst-Filter.

  • Systemy oczyszczania spalin i filtracji w pojazdach ciężarowych - diagnostyka KTS Truck.

  • Poprawny montaż oraz pierwsze uruchomienie sprężarki klimatyzacji. Sprężarki klimatyzacji Nissens w pojazdach ciężarowych.

  • Sprzęgła Sachs w pojazdach komercyjnych.

 

Jak zapewnia Inter Cars, udział we wszystkich zajęciach jest bezpłatny. Szkolenia, prowadzone przez firmę, posiadają certyfikat SUS 2.0.

 

Aktualny kalendarz szkoleń na każdy miesiąc można znaleźć na stronie www.szkolenia.intercars.com.pl.

 

 

Udostępnij