Najnowsze wydania

testowa góra

Dwie siłownie plenerowe w Miejsach Obsługi Podróżnych Circle K przy A1

Circle K MOP A1Circle K otworzył dwie plenerowe siłownie na stacjach własnych MOP w Machnaczu i Lubieniu przy autostradzie A-1. Inicjatywa została zrealizowana we współpracy z fundacją Truckers Life i ma na celu szerzenie zdrowego trybu życia wśród zawodowych kierowców.

 

 

 

Dane Centralnego Instytutu Ochrony Pracy pokazują, że ponad 80% zawodowych kierowców uskarża się na schorzenia pleców i kręgosłupa, a aż 40% cierpi na choroby serca. Firma Circle K Polska we współpracy z fundacją Truckers Life postanowiła stworzyć zewnętrzną siłownię w Miejscach Obsługi Podróżnych w Machnaczu i Lubieniu, aby umożliwić im aktywny wypoczynek w trakcie przerwy w podróży. Na siłowniach, z których każda będzie mieć powierzchnię ok. 80 m2 kierowcy będą mieli do dyspozycji m.in. prostownik, biegacz czy street workout. Obiekty będą otwarte całodobowo, a korzystanie z nich ma być bezpłatne.

 

Nasze stacje MOP w Lubieniu i Machnaczu to dwa nowoczesne obiekty z segmentu premium, które posiadają pełną infrastrukturę i stanowią odpowiedź na potrzeby nawet najbardziej wymagających kierowców. Decyzja o wyposażeniu stacji w plenerowe siłownie była podyktowana chęcią szerzenia aktywności fizycznej wśród kierowców, którzy na co dzień wiele godzin spędzają w samochodziemówi Mirosław Caputa, Dyrektor ds. Marketingu i Komunikacji w Circle K Polska.

 

Stacje MOP Circle K funkcjonują od kwietnia tego roku. Jak informuje firma, na ich terenie znajduje się sklep o powierzchni ok. 450 m kw. oraz restauracja z zapleczem kuchennym. Osoby podróżujące z dziećmi mają do dyspozycji plac zabaw obraz miejsca do przewijania. Na obu stacjach znajdują się bankomaty firmy EURONET. Dla samochodów osobowych przewidziano dwa stanowiska serwisowe z odkurzaczem, kompresorem, a dla pojazdów ciężarowych dostępne jest pole serwisowe oraz parking. Rozbudowane zostały również węzły sanitarne z prysznicami.

 

Udostępnij