Najnowsze wydania

testowa góra

Nowe warianty Klasy V

 

Mercedes Bez Klasa V Red NightMercedes-Benz Klasy V kontynuuje swoją udaną passę. Jak informuje producent, w ciągu pierwszych 6 miesięcy 2017 r. oddział Mercedes-Benz Vans zwiększył liczbę dostaw modelu w stosunku do analogicznego okresu ub.r. niemal o 25% – z 23 300 do około 29 000 sztuk. Szczególnie wysoki popyt klasa V notuje w Niemczech i w Chinach.Z tegoroczną edycją salonu samochodowego we Frankfurcie zbiega się premiera  limitowanej edycji Klasy V o nazwie „designo hyacinth red metallic. Od września 2017 r. w ofercie wyposażenia pojawi się także pakiet Night, zapewniający jeszcze większe pole do indywidualizacji modelu.

 

 

 

- Po trzech latach od debiutu Klasa V cieszy się niesłabnącą popularnością. Jesteśmy dumni z rynkowego sukcesu naszego vana, a ostatnie wyniki sprzedaży stanowią jedynie potwierdzenie jego pozycji. Teraz, tuż przed targami we Frankfurcie, po raz kolejny podnosimy atrakcyjność Klasy V. Odpowiadając na życzenia naszych klientów, poszerzamy gamę modelu o nowe warianty – mówi Volker Mornhinweg, szef Mercedes-Benz Vans.

 

Efektowna ekstrawagancja – Klasa V w limitowanej edycji designo hyacinth red metallic

Kolejną nowością obok wersji RISE jest limitowana do 1500 egzemplarzy edycja Klasy V o nazwie „designo hyacinth red metallic”. Ten sam odcień znany jest już m.in. z Klas C oraz E. W przypadku Klasy V standardowo połączono go z pakietem Night, który wzbogaca nadwozie o czarne akcenty. Pakiet dostępny jest też jako opcjonalny element wyposażenia dla innych wersji.

 

Nabywcy limitowanej serii otrzymają do wyboru również inne dodatki, takie jak linia AMG. Wariant będzie dostępny w sprzedaży na wszystkich europejskich rynkach od września 2017 r. – zarówno dla Klasy V, jak i modeli Marco Polo oraz Marco Polo HORIZON, pojazdów turystyczno-rekreacyjnych na bazie vana.

 

Pakiet Night obejmie m.in. czarne, 18-calowe obręcze z lekkich stopów z wykończeniem na wysoki połysk, obudowy lusterek bocznych pokryte lakierem „czerń obsydianu”, osłonę chłodnicy z czarnymi listwami i chromowanymi akcentami oraz przyciemniane tylne szyby. W połączeniu z liniami wyposażenia AVANTGARDE i EXCLUSIVE także listwa biegnąca pod bocznymi szybami ma kolor czarny. Pakiet Night można zestawić z linią AMG oraz zewnętrznym sportowym pakietem AVANTGARDE i wzbogacić go wówczas o czarne wkłady wlotów powietrza w przednim zderzaku.

 

 

 

Udostępnij