Najnowsze wydania

testowa góra

Program „Na trasie korzyści”

Premio Na trasie korzyściSieć serwisowa Premio TruckForce uruchomiła program „Na trasie korzyści”, stworzony specjalnie dla małych flot ciężarowych. Program ma na celu zapewnić flotom doradztwo i obsługę poprzez serwisy Premio TruckForce.

 

„Na trasie korzyści” to jeden z priorytetowych projektów Premio TruckForce." mówi Piotr Nowakowski, Dyrektor ds. sprzedaży detalicznej w Europie Centralnej „Stworzyliśmy program, który jak wskazuje sama nazwa, przynosi korzyści wszystkim stronom. Małe floty ciężarowe zyskują wsparcie i opiekę, których do tej pory nie oferował im nikt inny na rynku, natomiast nasze serwisy nowych klientów."

 

W pierwszym etapie projektu sieć stawia mocny akcent na pozyskanie małych flot, które dotąd nie współpracowały z serwisami Premio TruckForce. Program zapewnia wiele korzyści m. in.: zarejestrowane floty zostaną objęte opieką przez odpowiadające im serwisy Premio TruckForce, które nawiąże z nimi relacje biznesowe i zbudują ofertę usług i sprzedaży opon. Dodatkowo otrzymają dostęp do platformy internetowej, na której będą zamieszczone informacje o wydarzeniach i promocjach kierowanych do tej grupy użytkowników.

 

Kolejną korzyścią wynikającą z uczestnictwa w programie jest aplikacja E-Truck, która ułatwia kontakt pomiędzy decydentem flotowym a serwisem mobilnym. Jeżeli serwis kontrolujący stan ogumienia floty, zauważy problem, zawiadamia o tym przez aplikację decydenta przysyłając wiadomość o koniecznej naprawie. Jedyne co decydent musi zrobić to zautoryzować usługę. Dzięki temu na bieżąco wykonywana jest inspekcja taboru. Pięćset pierwszych, zarejestrowanych flot ciężarowych otrzyma atrakcyjny pakiet startowy.

Udostępnij