Najnowsze wydania

testowa góra

KH-KIPPER świętuje jubileuszową zabudowę

2Z końcem 2016 roku KH-KIPPER wyprodukował 12-tysięczną zabudowę. Tylnozsypowa skrzynia została zamontowana na podwoziu VOLVO 8x4. Ciężarówka będąca częścią większego zamówienia trafi niedługo do jednej z firm działających na terenie Południowej Europy.

Jubileuszowa skrzynia to jeden z najpopularniejszych w ofercie KH-KIPPER modeli zabudów. Do jej produkcji użyto materiałów i komponentów wysokiej jakości, dlatego skrzynia w całości wykonana została ze stali HARDOX 450. Konstrukcja w kształcie litery Ω (omega) zapewnia niski środek ciężkości, a zoptymalizowana waga - wysoką ładowność pojazdu.

 

KH-KIPPER - rodzinna firma założona prawie 20 lat temu. Jej ofertę stanowi szeroka gama specjalistycznych zabudów na podwozia, przyczep i naczep dla branż budowlanej, energetycznej, komunalnej, wydobywczej i rolnictwa. W ciągu ostatnich 10 lat na drogi wyjechało 10 000 zabudów KH-KIPPER. Średnia roczna produkcja w ostatnich latach kształtuje się na poziomie ponad 1 400 sztuk, z czego większość produkcji trafia na zagraniczne rynki. Wywrotki z zabudowami KH-KIPPER mają swoich odbiorców na całym świecie – w Europie, Azji, Afryce, Ameryce Południowej czy Australii i Oceanii.

6

Udostępnij