Najnowsze wydania

testowa góra

Akcja Cool Valentine’s Day

Carrier Transicold Cool Valentines Day PL-infoMiliony róż czekają na dostawę w dniu Świętego Walentego. Agregaty Carrier Transicold sprawią, że trafią świeże pod właściwy adres. Ogólnoeuropejska akcja Cool Valentine’s Day odsłoni sekrety podróżujących róż i ich drogę z cieplarni do wazonu. Przy okazji 12 klientów zostanie obdarowanych 14 lutego bukietem róż. Carrier Transicold, działając w Polsce jako Carrier Transicold Polska Sp. z o.o. wspiera transport ładunków w kontrolowanej temperaturze poprzez ofertę agregatów chłodniczych do pojazdów i kontenerów. Jest częścią UTC Climate, Controls & Security, która wchodzi w skład United Technologies Corp. (NYSE: UTX).

 

Cool Valentine's Day pokazuje wszystkie etapy wędrówki kwiatów: od hodowcy, przez hurtownika i importera do sprzedawcy. Można je obejrzeć w sieci na filmach i animacjach i poznać wkład urządzeń i monitoringu przewozu firmy Carrier Transicold w zachowanie ciągłości łańcucha chłodniczego.

 

„Pragniemy przedstawić, jak świeże kwiaty docierają na walentynki i zademonstrować nieodzowną rolę, którą odgrywają w tym nasze rozwiązania dla transportu chłodniczego,” mówi Victor Calvo, wiceprezes i dyrektor zarządu Carrier Transicold Truck Trailer International. „Czerwone róże wywołają 14 lutego miliony uśmiechów i jesteśmy bardzo dumni, że przyczynią się do tego ciężarówki i naczepy z naszymi agregatami.”

 

Kwiaty składają się w 70-95% z wody. Są niezwykle delikatne i wymagają starannej kontroli temperatury podczas zbioru, pakowania i transportu. Dzięki temu mogą potem zachwycać, stojąc w wazonie.

 

Pierwszy z filmów, które powstały w ramach akcji Cool Valentine’s Day prezentuje agregaty zasilane przez moduł ECO-DRIVE 25C GenSet. Dzięki nim róże mogą pokonać trasę z plantacji na aukcję. Następnie jadą do hurtowni lub importera. Właściwe warunki i optymalną temperaturę w dalekiej podróży przez całą Europę zapewniają im agregaty naczepowe Vector™ 1550, również zasilane przez ECO-DRIVE 25C. Ich konstrukcja sprawia, że utrzymują zadaną temperaturę i wilgotność, co minimalizuje ryzyko wystąpienia pleśni i innych typów grzybów oraz zniszczenia roślin.

 

Całą wędrówkę róż można obejrzeć na www.coolbycarrier.com/coolvalentinesday.

Udostępnij