Najnowsze wydania

testowa góra

Koniec problemów ze złomem akumulatorowym

Info Pras Inter Cars Złom akumulatorowyZużyty akumulator jest zbudowany w części z silnie trującego ołowiu. Dlatego ważne jest, aby trafił w odpowiednie ręce – firmy lub organizacji, które posiadają uprawnienia do zbiórki, transportu i recyklingu.  Z pomocą właścicielom warsztatów przychodzi Bio Service, który zbiera złom akumulatorowy.

 

Można go oddać w punktach sprzedaży Inter Cars w całej Polsce. W ramach umowy możliwe jest również wstawienie specjalnego, bezpiecznego pojemnika z pokrywą bezpośrednio do warsztatu. Wówczas, po jego zapełnieniu, klient zgłasza prośbę dotyczącą wymiany pojemnika na pusty do Bio Service za pomocą programu CBR BIO. To proste i wygodne rozwiązanie dla warsztatów, a ilość zbędnej biurokracji jest ograniczona do minimum.

 

W zamian za złom akumulatorowy klient otrzymuje, oprócz satysfakcji z ochrony środowiska, wymierne korzyści w postaci doładowania multikarty IC Premia Cash. Po zdaniu złomu należna kwota automatycznie pojawia się na koncie klienta.  

 

Każdorazowo przy odbiorze zużytych akumulatorów klientowi wydawana jest Karta Przekazania Odpadu.

 

Szczegółowe informacje w filiach Inter Cars, a także na stronach www.bio-service.pl i www.facebook.com/bioservicewarsztat.

Udostępnij