Najnowsze wydania

testowa góra

10-lecie Inter Cars na Litwie

Info Pras Inter Cars 10 lat na Litwie 1Spółka Inter Cars Litwa obchodzi w tym roku 10-lecie działalności. Z tej okazji w Wilnie odbyła się uroczysta gala i koncert. Udział w imprezie wzięli pracownicy spółki, jej klienci, partnerzy, a także przedstawiciele centrali Inter Cars oraz koledzy z innych krajów: Polski, Łotwy, Estonii, Ukrainy, Chorwacji, Włoch, Czech oraz Węgier.

 

Gości powitał Artur Ilkiewicz, kierownik Inter Cars Litwa. Przybliżył on historię spółki. Mówił też o osobach, które miały największy wkład w jej rozwój. Wśród nich nie zabrakło m.in. Krzysztofa Oleksowicza, założyciela Inter Cars, oraz Tomasza Pilucha, dyrektora grupy Inter Cars Północ.

 

Jubileusz uświetniły występy znanych litewskich artystów. Wśród atrakcji były też pokazy akrobacji i kuglarstwa. Jak na urodziny przystało, nie mogło zabraknąć też tortu, a właściwie 10 tortów, które ustawiono w taki sposób, że stworzyły one logo Inter Cars.

 

Od 2007 roku spółka Inter Cars Litwa otworzyła 14 filii, a w 2012 roku zajęła pozycję lidera na rynku litewskim. Z kolei w 2016 roku udało się jej osiągnąć ponad 50 milionów obrotu.

 

Info Pras Inter Cars 10 lat na Litwie 2Info Pras Inter Cars 10 lat na Litwie 3Info Pras Inter Cars 10 lat na Litwie 4Info Pras Inter Cars 10 lat na Litwie 5

Udostępnij